Sıkça Sorulan Sorular

1-Kullandığınız malzeme nedir?

1. Derece kaliteli demir ve boya kullanmaktayız. Boyalarımız dökülme yapmaz, paslanmaz. Ürünlerimizi yıllarca duvarlarınızda sergileyebilirsiniz. 

 

2-Heykellerinizi nasıl asabilirim?

Heykellerimizi asmaya hazır bir şekilde size ulaştırıyoruz. Ürünün arkasındaki askı aparatına uygun bir çivi ve çivinin uygun olmadığı duvarlar için vida ve dübeli paketinizle gönderiyoruz. Ama duvarlarınızı tanımıyoruz. Lütfen montaj sırasında malzemelerin duvarınıza uygunluğundan emin olun.

 

3- Kargo ücreti ödeyecek miyim?

Websitemizde gördüğünüz ürünler için alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz, kargo tüm Türkiye’ye ÜCRETSİZDİR. 

Sadece sitede yer alan ürünlerden daha büyük, özel siparişlerinizde kargo bedeli ücretlendirilir.

 

4- Ödeme seçenekleri nelerdir?

Alışverişinizi kredi kartı ile, İyzico ödeme sistemi güvencesiyle tamamlayabilirsiniz.  Kredi kartı kullanmak istemediğiniz durumlarda veya kişiye özel siparişleriniz için aşağıdaki banka hesap numarasına havale / EFT yapabilirsiniz. Dekontunuzu info@mokshawall.com adresine iletmenizi rica ederiz.

 

LİDYA YAZMACIYAN

TR06 0006 2000 1320 0006 2918 45

 

6- Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişlerin kargoya teslim süresi; ürünün stokta mevcut olup olmaması ve sipariş miktarı gibi farklı etkenlere bağlı olmakla birlikte genellikle 1-5 iş günüdür. Tüm siparişlerimizi Aras Kargo ile gönderiyoruz. Teslimat süresi aksi bir durum olmadığı sürece 1-5 iş günüdür. 

 

7- Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz gönderildiğinde sizi e-posta yoluyla bilgilendirecek ve kargo takip numarasını ileteceğiz. Aras Kargonun web sitesinden takip edebilirsiniz. 

  • Facebook
  • Instagram