Markamız

Mekanlara pozitif enerji taşımak üzere yola çıktık. Daha çok mekana girmek için iki boyutlu duvar heykelleri tasarladık. Tasarımlarımızda hareketi ve dinamizmi yansıtan insan siluetleri kullanıyoruz. Işık da bizim için tasarımda enerjiyi taşıyan diğer öğelerden biri ve markamızın önemli bir farklılığı.

Ürün portföyümüz, ilk koleksiyonumuz MOODS Collection dışında, dans, yoga, bale ve doğa gibi pozitif enerjiyi yansıtan temalarla genişliyor. 

Misyonumuz mekanlara pozitif enerji taşımak olduğundan, bizi biz yapan özelliklerimizden biri de kişiye özel tasarımlar. Fotoğraflarınızdan siluet heykellerinizi yapıyor ve çok özel bir anınızın duvarınızda uzun yıllar yaşamasını sağlıyoruz.

Moksha’nın anlamına gelince… Sanskrit dilinde bırakma ve özgürleşme anlamlarına gelen çok eski bir Sutra. Yüzlerce yıl boyunca milyonlarca insan tarafından meditasyon sırasında pozitif enerjiye geçmek için kullanılması ise Moksha Wall Spirit’in ilham kaynağı.

Siluetler

Moksha Wall Spirit,

Lidya Yazmacıyan’ın

20 yıllık profesyonel deneyimini,

25 yıllık seramik ve heykel tutkusu ile birleştirdiği duvar sanatı projesidir.

Projenin çıkış noktası 2014 yılında yarattığı,   2016 İstanbul Tasarım Bienali’nin Yaratıcı Mahalleler bölümüne katıldığı, Haziran Çocukları adlı seramik heykelidir.

  • Facebook
  • Instagram